Złota piątka serialowa

Dobrze wiecie, że jestem z Kubą fanką seriali…

Nie da się ukryć, że ostatnio dość dużo tego u nas poszło. Zatem chciałam się z Wami podzielić moją listą. Znajdziecie na niej takie, które:

a) obejrzałam ponownie

b) obejrzałam pierwszy raz i bardzo mi się podobały

c) wszystkie z nich polecam!

Jeśli znacie jakieś, które warto dorzucić do tej listy koniecznie dajcie znać w komentarzu:

  1. Gra o Tron! Już w kwietniu – 15.04.19 r. rusza nowy sezon, zatem to był ten czas, w którym powtarzaliśmy materiał. (HBO GO)
  2. Księga wszystkich czarownic – Jak wielkie oczy zrobiłam, gdy to zobaczyłam! Przecież to ekranizacja (serialowa) książki, którą czytałam i bardzo lubiłam. Myślę, że realizacja tej produkcji pozostawia troszkę do życzenia, ale przez to, że to na podstawie “Księgi wszystkich dusz”, to pokochałam całym sercem! Troszkę czarownic, demonów i wampirów i wątek romantyczny – zdecydowanie produkcja dla kobiet. Nowy – 2 sezon ma być kręcony już w marcu 2019 roku. (HBO GO)
  3. TY – dziwnie, oj dziwnie. Czy da się polubić stalkera i psychopatę? Otóż da, ten serial mi to udowodnił. Czułam się dziwnie kibicując głównemu bohaterowi, który ewidentnie ma coś pod sufitką nie tak jak trzeba. To również studium tego jak mocno trzeba uważać na to co publikujemy w sieci i jak. 😉 No mi się podobał! (Netflix)
  4. Sex Education – produkcja netflixa, znów z kategorii dziwne, ale ciekawe. O tym, ze dorastanie nie zawsze jest cukierkowe i młodzież musi się zmagać z poważnymi problemami również z własną seksualnością. (NETFLIX)
  5. Sprzątanie z Marie Kondo – nie mam pojęcia czemu zaczęłam to oglądać, ale obejrzałam i zachciało mi się uporządkować swoje ciuchy! 😀 Zatem za to, że Marie pomogła i zmotywowała mnie do uprzątnięcia pierdolnika znalazła się na mojej liście. Wiecie kompulsywność czasem może coś dobrego przynieść – tutaj przyniosła sprzątanie! 😀

To moja złota piątka na ten czas!

A może Ty masz jakieś seriale, programy, które warto zobaczyć? Wiem, że polecacie mi Wikingów i obejrzę! <3

1 thought on “Złota piątka serialowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *