IdealLUMI N U D E

Lubicie czasem spróbować czegoś nowego? Ja tak! Właśnie w ten sposób trafiłam na firmę INGRID. Stałam się szczęśliwą posiadaczką bazy oraz podkładu.

Baza wygładzająco-rozświetlająca bardzo lekka w konsystencji. W kropli ewidentnie widać małe świecące drobinki. Wiadomo od zawsze, że z bazami trzeba ostrożnie, bo zatykają pory i możemy mieć istny wysyp na cerze, a tego żadna z nas nie chcę. Używałam jej przez przeszło tydzień codziennie i nic niepokojącego się nie pojawiło. Praktycznie nie ma zapachu, co dla mnie jest plusem. Bardzo często produkty tego typu mają lekki zapach sylikonu, czego nie lubię – złe skojarzenia. Co do właściwości wygładzająco-rozświetlających, to mam mieszane odczucia. Na bank wygładzenie jest bardzo delikatne. Jestem posiadaczką wybitnie widocznych porów i z tym sobie nie poradziła, ale mało, która baza pod make up daje radę. Rozświetlenie mam i bez bazy, więc nie wiem czy to naturalny efekt, czy zasługa produktu.

Podkład ideaLUMI.

Mam go w kolorze 201 nude/cielisty i dla mnie jest to bardzo dobrze dobrany  wg mnie. Moja twarz jest pełna przebarwień i zaczerwienień. Nie każdy podkład sobie z tym problemem radzi i wychodzą na wierzch wszystkie niedoskonałości po krótkim czasie. IdeaLumi poradził sobie dobrze.

Przy nakładaniu produktu miałam wrażenie, że jest nieco za jasny, ale gdy chwilę popracował na twarzy ładnie się spoił z cerą i myślę, że sami możecie potwierdzić – efekt jest zadowalający. Stosowałam go zawsze w połączeniu z bazą. W 95% przypadków nie mogę narzekać, że szybko zaczynałam się świecić, czy też, że zeszedł mi makijaż. Tylko raz jeden byłam zawiedziona. Pomalowałam się w dość długą podróż, Nałożyłam bazę partiami na twarz – nie na całą, tylko na strefę, gdzie teoretycznie mam problemy z utrzymaniem podkładu na dłużej. Po 5 godzinach w pociągu tam gdzie nie było bazy wcześniej wszystko zeszło. Miałam nierówny koloryt, wyszły moje naturalne przebarwienia. Nie dziwi mnie to jednak, to były wyjątkowo trudne warunki.

Do użytku codziennego bardzo dobry, około 5-6 h bez poprawiania na spokojnie wytrzymuje, ładnie pracuje na skórze i nie robi nam efektu maski. Myślę, że będziecie zadowolone z tego wyboru. I UWAGA! CO WAŻNE! Mamy lato, wybierajmy produkty z filtrem spf! Ten podkład do takich się zalicza.

Podsumowując.
Plusu:
– Cena
– Konsystencja
– Łatwość aplikacji produktu
– Nie zapycha, nie miałam niespodzianek na skórze.

Minusy:
– Na mojej skórze nie spełnia swojego zadania.
– Trwałość w trudnych warunkach.

No make up.
Make up z podkładem IdealLumi nude

Po 7 godzinach w makijażu.

4 thoughts on “IdealLUMI N U D E

  1. O ja pierdziu… ale efekt! Powiem Ci, że rewelacyjny ten podkład i w ogóle makijaż. Po tych kilku godzinach też wcale nie wyglądał tak kiepsko. I widzę, że cena też całkiem przystępna. Poszukam jeszcze w sieci i pewno się zaopatrzę 🙂

    Naprawdę super! :*

  2. O ja Cię … Sorry, ale normalnie inna kobitka jesteś. Ja nie umiem się malować, zawsze sprawia mi to kłopot, jak mam większe wyjście i w ogóle… SUPER wyglądasz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *